• Proč bych měl pořídit Business Booster, když mám Outlook?

  V prvé řadě je třeba říci, že marketingový systém Business Booster není náhražkou za emailové systémy jako např Outlook nebo Gmail. Na běžnou práci s emaily jsou tyto systémy vynikající, můžete do nich vkládat kontakty, vytvářet schůzky a úkoly. Nicméně tyto systémy nejsou marketingovými systémy. Pokud se v nich rozhodnete vytvářet profesionální marketingové kampaně, narazíte na jejich omezení.

  Vyjmenujme alespoň některé funkce, které v těchto systémech nenajdete:

  • Pokročilé filtrování kontaktů např. podle lokality, skupin, věku, pohlaví, vykání versus tykání, hodnotících kritérií atd., které umožňují přesné zacílení vaší kampaně. Přesně zacílení kampaně má nezanedbatelný vliv na výsledky kampaní.
  • Jednoduché vytváření hromadných personifikovaných emailů, dopisů nebo třeba jen pohlednic (neosobní hromadný email nepůsobí profesionálně).
  • Jednoduché doplnění volitelných oslovení ke každému emailu, dopisu či pohlednice, která respektují skloňování např. „Vážený pane Nováku“, „Ahoj Franto“ Booster umí skloňovat více než 18000 českých příjmení a cca 1800 jmen. A to dokonce i takové, které nejsou v kalendáři.
  • Outlook neumí odložená odesílání emailů, neumí podmíněná odesílání (např. automaticky rozesílat přednastavená přání k svátků či narozeninám), nemá autorespondery a intervalové emaily.
  • Absence jednoduchého sdílení databáze svých kontaktů např. s kolegou či asistentkou, kterým chcete udělit přístup (toto omezení se týká desktopových aplikací).

  Systém Business Booster všechno toto umí a mnohem více. Chcete-li tedy dělat databázový marketing na profesionální úrovni, ušetřit si mnoho času a zvýšit své příjmy, Business Booster vám skutečně pomůže.

 • Jaká je bezpečnost dat a systému?

  Ochrana dat systému Business Booster

  Jsme si vědomi, že informace uložené v systému obsahují pro vás cenné informace. Ochrana ukládaných dat je pro nás věcí nejvyšší priority.

  Při vývoji systému jsme stanovili hlavní principy:

  Vaše data jsou a budou vždy vašimi daty.
  Vaše data jsou na našem serveru v bezpečí.
  Vaše data máte přístupná všude tam, kde je internet.

  Zabezpečení serveru

  Při vývoji systému jsme kladli maximální, dá se říci až paranoidní důraz na bezpečnost dat.

  Server, na kterém jsou data uložena, používá technologii zrcadlení RAID, to znamená, že data jsou uchovávána na dvou paralelně běžících discích pro případ, kdyby došlo k poškození jednoho z nich. Navíc jsou data pravidelně 4 x denně zálohována na externí datové úložiště.

  Systém je vyvíjen na moderní platformě Java, která je velmi robusní a bezpečná. Z tohoto důvodu jí používají ve svých systémech i banky, které jsou známy svými velmi přísnými požadavky na bezpečnost systémů.

  Server, na kterém Business Booster běží je uložen v profesionálním datovém centru, jež je napojeno na páteřní síť internetu. V datovém centru panují přísná bezpečnostní opatření a splňuje normy ISO 9001 a ISO 14001.

  Přístup do systému je zabezpečen přes šifrovaný přístupový protokol, který poznáte podle zkratky „https“ při vstupu na stránku https://is.businessbooster-crm.com.

  Vyvíjíme rovněž vícevrstvou ochrannou strukturu, která má garantovat, aby se k vašim datům nedostal nikdo nepovolaný. Například to znamená, že administrativní pracovník, který autorizuje váš přístup do systému, může provést pouze vaší autorizaci, k jiné akci nemá oprávnění. Nemá žádný přístup do databází a jakmile vložíte do systému první kontakt, již nemůže váš účet ani smazat.

  Veškerá data uložená na serveru a osobní údaje uživatelů jsou považována za důvěrná a garantujeme jejich nedotknutelnost.

  Stále vyvíjíme odpovídající zabezpečení k ochraně systému.

  K vašim datům uloženým v systému máte přístup pouze vy a lidé, které sami autorizujete, nikdo jiný. O databázi obchodních kontaktů nepřijdete, i když změníte působiště, ztratíte či zničíte počítač.

  V současné době může bezpečnost dat ohrozit kromě výbuchu atomové bomby především nedostatečná počítačová gramotnost samotných uživatelů. Přečtete si proto následující doporučení.

  Doporučení

  Internetové prohlížeče

  Používejte nejaktuálnější verze internetových prohlížečů. Starší verze prohlížečů mohou obsahovat bezpečnostní mezery. Kromě toho některé funkce nemusí být ve starších prohlížečích plně funkční.

  Přístup z neznámých počítačů

  Nepřistupujte do systému z neznámých počítačů. Mohou obsahovat zákeřný software pro sledování vaší činnosti. Stejně tak některé společnosti mají na svých pracovních počítačích nainstalován software, který umí sledovat aktivity zaměstnanců na počítači.

  Sdílení přístupových práv

  Přístupová hesla nikomu nesdělujte a mějte je uložena na bezpečném místě. Pokud chcete mít sdílený přístup se spolupracovníky, nejdříve si je prověřte.

  Kvalita hesla

  Volte taková hesla, která nemůže nikdo uhodnout. Nepoužívejte stejná hesla pro přístup do dalších systémů. Může to vést k jejich odhalení.

  Kontrolní otázky a odpovědi

  V případě, že zapomenete přístupové heslo, budete systémem dotázáni na kontrolní otázku. Volte pouze takové otázky, na které znáte odpověď pouze vy. Vložení kontrolní otázky typu „Kolik je 2+2?“ může být nebezpečné, pokud útočník zároveň zcizil i přístupy do vaší emailové adresy, na které bude zapomenuté heslo zasláno.

  Neneseme žádnou odpovědnost za ztrátu či zneužití dat způsobenou nedodržením shora uvedených doporučení.

  Z bezpečnostních důvodu nejsme schopni zajistit obnovení dat, pokud dojde vaším zaviněním k jejich smazání.

 • Jsem živnostník pracující pod hlavičkou frančízingové (nebo MLM, sdružení atd.) společnosti, která má vlastní systém. Proč bych měl používat Business Booster?

  Možná vaše společnost provozuje podobný systém, a proto si říkáte:

  „Proč bych měl používat Business Booster, když používám systém naší společnosti?“

  Významná výhoda systému Business Booster spočívá v jeho nezávislosti. O svou obchodní databázi a záznam aktivit nepřijdete, i když změníte firmu, pod jejíž hlavičkou pracujete. Do vašeho účtu máte přístup pouze vy a osoby, které autorizujete. Bezpečnost vašich dat je pro nás tou největší prioritou.

  Pokud používáte korporátní systém, pak s přechodem ke konkurenci ztratíte do tohoto systému přístup a s ním i přístup k tomu nejcennějšímu, co jako obchodník můžete mít, tj. obchodní databázi. Stejně tak u korporátních systémů, nemáte jistotu, že k vaší databázi nemá přístup někdo jiný. Je totiž celkem běžně, že vedení společností monitoruje aktivity obchodníků, byť např. jen ze statistických důvodů. V případě vašeho odchodu se vámi budována obchodní databáze může stát předmětem sporu či dokonce nátlaku ze strany vedení společnosti.

  Nic takového u systému Business Booster nehrozí. Do účtu v Business Boosteru má přístup pouze ten, kdo si ho objedná a zaplatí, nikdo jiný. Uživatel neztrácí přístup ani, když změní společnost. Obchodní databáze se tak nikdy nestane předmětem sporu.

  Data uložená na serveru nejsou žádným způsobem monitorována s výjimkou monitoringu týkající se zátěže serverů, a to pouze z důvodu zajištění stability systému.

  Pokud si kladete otázku, jestli jsou opravdu data uložená na serveru Business Booster v bezpečí, doporučujeme si přečíst další články na tato témata.

 • Co se stane, pokud mi expiruje placený účet? Nesmažou se data?

  Po expiraci placeného účtu se váš účet překlopí do varianty „Free“, tzn. omezí se některé funkce, ale ke své databázi máte stále přístup, přístupové heslo se nemění. Rozdíly jednotlivých variant najdete na www.businessbooster.cz/cenik. Data ve variantě „Free“ se smažou automaticky až po 4 letech ode dne posledního přihlášení do systému. Nemusíte se tedy bát, že o svá data přijdete.

 • Co se stane, pokud si zakoupím variantu Start na 1 rok a po několika měsících budu chtít přejít na vyšší variantu? Musím zaplatit celou cenu za vyšší variantu?

  Kdykoli během používání systému můžete přejít na vyšší variantu. Systém vám při objednání nabídne, jestli chcete prodloužit předplatné nebo upgradovat účet. V případě, že zvolíte provést upgrade na vyšší variantu, systém vám automaticky propočítá cenu pouze za uprade. O nic tedy nepřijdete.

 • Kdy nabídnete aplikaci pro odesílání SMS zpráv pro Iphone?

  Termín představení aplikace vám zatím nemohu sdělit. O termínu představení budeme uživatele včas informovat“

Máte dotaz? Napište nám na obchod@expanzia.cz