Vytvářejte emailové kampaně k svátku a narozeninám snadněji a rychleji

Vytváříte emailové kampaně k svátku nebo narozeninám? Provedli jsme úpravy, které vám pomohou snadněji vytvářet a spravovat kampaně k svátkům a narozeninám. Podívejte se na video, jak kampaně můžete vytvořit.

 

Nový způsob vytváření emailových kampaní k svátku a narozeninám má oproti předchozím způsobům vytváření kampaní několik výhod.

  1. Do kampaní je možné průběžně vkládat, ale i odstraňovat příjemce, ...
Celý článek
0

Dochází k automatickému odhlašování odběru vašich e-zpravodajů, i když jste si jisti, že adresa příjemců je funkční

Stává se vám, že dochází k automatickému odhlašování vašich e-zpravodajů, i když jste si jisti, že adresa příjemců je funkční?

Automatické odhlašování odběru je velice užitečná funkce, na druhou stranu vám může v některých případech způsobit komplikace. V tomto článku vám vysvětlíme, jak se problémům vyvarovat.

V čem je funkce automatického odhlašování užitečná?

Pomáhá vám udržovat vaši databázi emailových adres aktuální. Lidé neustále mění emailové adresy, tak jak mění práce či poskytovatele emailových ...

Celý článek
0

Proč je důležité třídit kontakty podle zeměpisné polohy?

Přestavte si, že budete chtít vaše klienty pozvat emailem na nějakou akci, kterou pořádáte v místě vašeho působení. Dejme tomu, že má vaše akce pouze lokální význam, a proto se dá předpokládat, že přiláká pouze lidi z blízkého okolí. Jenže, co dělat, pokud máte v databázi také hodně přespolních klientů, u nichž je dost nepravděpodobné, že na vaši akci přijedou ze 150 km vzdáleného města? V takovém případě je nezbytné začít členit neboli segmentovat kontakty ve vaší databázi i ...
Celý článek
0

Jakých chyb se vyvarovat v email marketingu?

Emailový marketing bude patřit k velmi efektivním způsobům komunikace s klienty a s výborným poměrem výnosy / náklady, pokud ho umíte dělat správně. Pokud ho dělat správně nebudete, může vám napáchat škodu. A bohužel se to často děje. Dnešní článek je zaměřen na to, jak emailové kampaně NEDĚLAT.

email marketing

a) Nikdy neposílejte obchodní emaily lidem, kteří vám k ...
Celý článek
0

Získejte Business Booster Zdarma

Věděli jste, že Business Booster můžete mít ZDARMA?

Stačí, když ho doporučíte novým klientům. Z objednávky nových klientů pak získáte 20 %, o které se vám automaticky prodlouží předplatné vašeho účtu.

Jak můžete Business Booster doporučit?

Stačí, když potenciálním klientům dáte slevový kód. Pokud ho použijí při objednávce, získají 20% slevu z první objednávky a vy získáte shora uvedenou odměnu. Váš slevový kód je unikátní a identifikuje vás, jako uživatele účtu. Čím více klientů váš slevový kód použije, ...

Celý článek
0

Spustili jsme novou verzi systému, která umí synchronizovat skupiny

Dnes jsme spustili novou verzi systému, která umí synchronizovat skupiny kontaktů v Business Boosteru s Gmailem. Rovněž jsme přidali možnost hromadně upravovat čísla odběru zpravodaje.

Opravili jsme také drobné chyby a provedli dílčí vylepšení systému. 

 

Rovněž jsme přešli na novou verzi systému Ruby, na kterém je Business Booster postavený. Výsledkem by měla být o něco vyšší rychlost systému.

Celý článek
0

Zbrusu nová verze systému Business Booster spuštěna

Vážení uživatelé systému Business Booster,

dnes jsme spustili zbrusu novou verzi systému Business Booster, která je kompletně přepracována v novém designu a s využitím nejnovějším technologií. Věříme, že nový design vám přinese snadnější a intuitivnější ovládání. Podívejte se na představení systému v kostce v následujícím videu.

 

Vychytali jsme v systému některé mouchy, které měl starý systém.
Přešli jsme na novou technologii „Ruby on Rails“, která je mnohem lepší a flexibilnější pro tvorbu ...
Celý článek
0

SMS marketing, po kterém budou zákazníci toužit

SMS marketing

SMS marketing skýtá velký potenciál, bohužel ho firmy neumí správně uchopit a uchylují se často pouze k prostoduchým reklamním smskám.

Jak dělat sms marketing, po kterém budou zákazníci toužit?

Potenciál SMS marketingu je větší, než si možná dokážete představit. V tomto článku jsem pro vás připravil několik příkladů a nápadů. Vzhledem k tomu, že potřeby podnikatelů se liší v závislosti na předmětu podnikání, uvádím příklady z několika málo ...

Celý článek
0

Nové funkce v Business Boosteru: SMS marketing a …

Rádi bychom vás informovali, že jsme v Business Boosteru spustili novou verzi a s ní dlouho očekávaný SMS Marketing. Jeho spuštění předcházelo několik měsíců testování v ostrém provozu. Modul SMS marketing, tak jak jsme ho spustili, nemá v České a Slovenské republice konkurenci. K jejímu fungování potřebujete jen chytrý telefon s Androidem a Business Booster. Jak tato služba funguje se dozvíte zde>>

SMS Marketing skýtá větší potenciál než si mnoho podnikatelů myslí

Lidé si často pod SMS ...

Celý článek
0

Dělejte byznys s těmi, kteří vás už znají

Ráda bych Vás pozvala dne 28.2. v Praze na praktický a interaktivní workshop

Dělejte byznys s těmi, kteří vás už znají. 

Workshop bude zaměřen na základní principy networkingu a především na praktické využití jedinečného marketingového a databázového nástroje Business Boosteru.

Naučíte se:

  • jak si do jednoho roku vytvořit pevné základy vašeho podnikání
  • ak efektivně využívat funkce Business Boosteru
  • proč, co a jak do systému systematicky zapisovat
  • jak databázi využívat k dalším prodejům
  • jak z telefonátů vytěžit více
  • jak se odlišit od ostatních obchodníků
  • jak budovat svůj ...
Celý článek
0
Stránka 1 z3 123