Nabídka pro realitní makléře REMAX

Ve spolupráci s centrálou RE/MAX Česká republika jsme pro vás připravili speciální nabídku, využívání systému Business Booster ve variantě Basic na půl roku zdarma. Tuto nabídku můžete uplatnit prostřednictvím slevového kódu, který jste obdrželi na školení RE/MAX. Tento kód má omezenou platnost a limitovaný počet využití, proto ho uplatněte, co nejdříve od jeho obdržení.

Jak můžete slevový kód uplatnit?

Pokud ještě nemáte účet v Business Boosteru, je třeba se nejdříve se do systému zaregistrovat. To můžete udělat na stránkách https://is.businessbooster-crm.com/users/sign_up.

Jakmile jste se zaregistrovali a ověřili svůj email, automaticky jste získali bezplatný účet „Free“.  Poté v horním menu klikněte na tlačítko „koupit“ viz obrázek níže.

Po kliknutí na „Koupit“ se vám otevře nová stránka. Zde klikněte na „prodloužit předplatné na další období“ a do pole pro vložení slevového kódu vložte slevový kód, a potvrďte, viz obrázek níže:

Po zadání platného kódu se vám automaticky vygeneruje sleva 100 % na půl roku pro variantu Basic. Budete-li chtít zakoupit variantu Premium či vyšší, tak se vám automaticky spočítá sleva 1.200,- Kč z vámi vybraného předplatného. Pokračujte v dokončení objednávky stejným způsobem, jako kdybyste prováděli standardní objednávku.

Pravidla pro využívání slevového kódu

  • Tento slevový kód je určen pouze pro nové uživatele. Pokud jste již v minulosti objednali předplatné či využili jiný slevový kód, tento kód již nebude možné uplatnit.  
  • Kód není možné použít opakovaně.
  • Slevové kódy není možné kombinovat. Uplatníte-li tento slevový kód, již nebudete moc využít jiný slevový kód.
  • Není možné využívat slevové kódy tak, že po expiraci vašeho účtu založíte nový účet se stejnými fakturačními údaji a uplatníte stejný slevový kód. V takovém případě bude sleva na nově založeném účtu deaktivována.

Slevový kód nikomu nedávejte. Může se stát, že ho využijí další uživatelé, čímž expiruje jeho platnost. 

Odesílání emailů z vaší emailové adresy na @re-max.cz nebo @remax-czech.cz

Chcete-li odesílat z Business Boosteru emaily s použitím těchto domén, v záložce „Nastavení / emaily“ si zvolte odesílací server „Business Booster – Sparkpost“. Tento server je nakonfigurován pro odesílání emailů z Remaxových adres. Není možné ho však již používat k odesílání z jiných domén. Chcete-li emaily odesílat z jiných domén, je třeba, abyste si zvolili jiný odesílací server, viz nápověda v systému.

Důležitá informace pro odesílání emailů z domény Re-max a Remax-czech.cz

Pokud nenastavíte odesílací server Business Booster – Sparkpost, ale nastavíte smtp server mail.remax-czech.cz, který jste dostali od RE/MAXu při zřízení emailové schránky, tak vám odesílání většího množství emailů nebude fungovat. IT oddělení RE/MAXu blokuje odesílání hromadných emailů ze smtp serveru mail.remax-czech.cz. Překročí-li počet odesílaných emailů v jedné dávce 100 emailů, pak se odesílání zablokuje. Není to chyba systému Business Boosteru, je to nastavením tohoto smtp serveru. Další nevýhodou používání smtp server mail.remax-czech.cz je absence statistik doručení a absence automatického odhlašování emailů v případě neexistujících příjemců. Chcete-li posílat více, než 50 mailů v dávce, vždy zvolte odesílací server Business Booster – Sparkpost, který je konfigurován pro velkokapacitní odesílání emailů, a který vám nabízí statistiky vašich emailových kampaní. Nikdy však neposílejte nevyžádanou poštu.