Marketingový systém Business Booster

Nebuďte uštvaným obchodníkem. Zaměstnejte Business Booster a svůj čas věnujte více rodině.

Nebylo by krásné zaměstnat někoho, kdo pro vás bude získávat klienty 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce bez nároku na dovolenou a nemocenskou a pracovat s nimi ve váš prospěch? A za cenu jen 3,30 kč na den?

To vám přesně může nabídnout Business Booster. Jen s tím rozdílem, že se nejedná o žádného otroka z masa a kostí, ale systém využívající nepokročilejší IT technologie, který pro vás bude pracovat, i když spíte či trávíte čas s rodinou, systém, bez kterého se žádný úspěšný obchodník v 21. století neobejde.

Marketingový systém Business Booster je systém pro správu obchodních kontaktů (CRM systém) a databázový marketing.

Díky Business Boosteru můžete:

  • mít velmi kvalitní a přehlednou obchodní databázi s neuvěřitelně snadným vyhledáváním a filtrováním kontaktů podle téměř jakýchkoli kritérií.
  • snadno a rychle vytvářet cílené a personifikované reklamní kampaně, jako jsou dopisy, emaily, newslettery, pohlednice a sms kampaně. Booster totiž umí skloňovat oslovení v českém jazyce a vkládat je do kampaní (funkce skloňování je pouze v české verzi, pro uživatele na Slovensku se doplňuje slovenská verze oslovení). Vaše kampaně tak budou osobnější a ohlas z nich větší.
  • prostřednictvím autoemailů a autoresponderů vytvářet automatizované kampaně.
  • sbírat kontakty od návštěvníků vašich webových stránek. Booster totiž nabízí jednoduché webové registrační formuláře, které můžete snadno zkopírovat do vašich stránek. Díky formulářům můžete vábit potenciální klienty dříve, než je uloví konkurence.

Business Booster vám pomůže získat více zákazníků, levněji a s menším úsilím.

Kategorie:
Petr Podlešák
Autor:

Petr Podlešák

Předchozí příspěvek

Efektivní komunikace s klienty