Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Zbrusu nová verze systému Business Booster spuštěna

Vážení uživatelé systému Business Booster,

dnes jsme spustili zbrusu novou verzi systému Business Booster, která je kompletně přepracována v novém designu a s využitím nejnovějším technologií. Věříme, že nový design vám přinese snadnější a intuitivnější ovládání. Podívejte se na představení systému v kostce v následujícím videu.

Vychytali jsme v systému některé mouchy, které měl starý systém.
Přešli jsme na novou technologii „Ruby on Rails“, která je mnohem lepší a flexibilnější pro tvorbu internetových aplikací, než původní systém v Javě. Vývoj nových funkcí a jejich odlaďování, tak bude v budoucnu výrazně rychlejší, než dosud.
  
Používáte aplikaci Business Booster pro Android pro odesílání sms zpráv?

Nainstalujte si v Android marketu (Play store) novou verzi aplikace. Stará verze není s novým Boosterem kompatibilní. Jedině tak bude možné odesílat zprávy. V nové verzi Android aplikace by se vám měl aktualizovat url server na https://is.businessbooster-crm.com. Pokud se neaktualizoval, tak jej prosím doplňte manuálně.
 
Bohužel v některých Android telefonech aplikace nefunguje na 100 %. Verzí Androidů na telefonech je hodně a stejně tak někteří výrobci operační systém Android sami upravují, a proto dochází na některých telefonech ke konfliktům s odesíláním. Z tohoto důvodu aplikaci Business Booster pro Android přepracováváme. Zjednodušeně řešeno, mozek celé Android aplikace přesuneme přímo na server Business Booster a samotná aplikace bude okleštěná pouze pro odesílání sms zpráv. Nebude obsahovat žádné algoritmy, které se mohou dostat do konflikut s nativní Android aplikací.