Propojení s mapami a databází ARES

Propojení s online mapou

Business Booster je propojen s online mapou. Nabízí vám při doplňování poštovních adres předvýběr adresy podle údajů z online mapy, podobně jako je tomu u vyhledávání obsahu na internetu. Díky této funkci můžete rychleji doplňovat poštovní adresy či neznámá PSČ.

U každé poštovní adresy jsou rovněž uloženy zeměpisné souřadnice, což vám umožní filtrovat kontakty podle lokality na mapě. Tuto funkci oceníte, pokud chcete vytvářet geograficky velmi přesně cílené kampaně.

Propojení s databází ARES

Business Booster je napojen na administrativní registr ekonomických subjektů (databáze ARES), jež je provozovaný Ministerstvem financí České republiky.

Znáte-li IČ vašich kontaktů, konkrétně IČ fyzických osob, stačí je u příslušného kontaktu uložit nebo hromadně do Boosteru naimportovat. Ten si sám stáhne aktuální informace z databáze ARES. Booster načte aktuální adresy bydliště, podnikání, obory podnikání, dokonce i datum narození. Booster umí údaje hromadně aktualizovat, což oceníte ve chvíli, kdy budete dělat poštovní kampaně a chcete docílit, co nejvyšší doručitelnost poštovních zásilek. Lidé se stěhují a ruční dohledávání změn v poštovních adresách je příliš pracné, nyní stačí několik kliknutí a máte všechny adresy aktualizované.

Kategorie:
Petr Podlešák
Autor:

Petr Podlešák

Další příspěvek

Marketingová asistentka Julia

Předchozí příspěvek

Bezpečnost dat