Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Jak modul SMS zprávy funguje?

Jak modul SMS zprávy funguje?

Upozornění! Aplikace je ve fázi testování a nefunguje na všech telefonech. Vyzkoušejte nejdříve, zdali aplikace funguje na vašem telefonu, než ji začnete používat v kampaních.

Je to snadné. V Business Boosteru vytvoříte SMS zprávu a z vaší obchodní databáze v Boosteru, kde je velmi podrobný filtr kontaktů vyberete příjemce SMS zpráv. Můžete do zprávy vložit pro každého příjemce individuální oslovení. Po zmáčknutí tlačítka „odeslat“ se vaše SMS zprávy odešlou přes datové připojení do vašeho chytrého mobilního telefonu a z něho pak prostřednictvím vaší SIM karty a tedy i vašeho telefonního čísla bude odeslána jako běžná SMS zpráva jednotlivým příjemcům. Zprávy se odesílají v dávkách každých 15 minut 25 zpráv. Maximální kapacita odeslání je však 100 SMS zpráv za hodinu. Jedna SMS zpráva má 160 znaků, je-li vaše SMS zpráva delší, odpovídajícím způsobem se sníží odeslání celkového počtu zpráv. Tento limit je systémovým limitem operačního systému Android. 

Jste-li mimo dosah internetového připojení (mobilní data nebo WIFI), SMS zprávy se neodešlou a čekají ve frontě. Začnou se odesílat ihned, jakmile je opětovně navázáno datové spojení. Pokud však nebudete připojeni k internetu celý den, SMS zprávy budou čekat ve frontě k odeslání do 24 hodin téhož dne, poté dojde k jejich k smazání z fronty. Je to ochrana, aby se neodesílaly po termínu již neaktuální SMS zprávy (např. přání k svátku či narozeninám) v případech, kdy jste například v zahraničí a máte vypnutý datový roaming. 

Pro tuto službu potřebujete mobilní telefon s operačním systémem Android verze 4 a vyšší. Aplikaci si můžete stáhnout v Google Play. Aplikaci pro Iphone představíme později.

Odesílání SMS zpráv je účtováno podle tarifu vašeho mobilního operátora. Pokud máte neomezený tarif pak je toto řešení pro vás finančně velmi zajímavé. V případě odesílání velkého počtu zpráv, se informujte u vašeho operátora na podmínky pro odesílání.Někteří operátoři mohou ve svých podmínkách zakazovat využívání neomezených tarifů k marketingovým účelům.

V mobilní aplikaci si nastavte propojení s vaším účtem v systému Business Booster. Použijte stejné přihlašovací údaje, jako používáte do Business Boosteru. Ujistěte se, že máte v aplikaci správně nastavený server na: https://is.businessbooster-crm.com a nikoli https://www.bbooster.eu.

Doporučujeme v telefonu nastavit automatický update nových verzí aplikace.
Aplikace nemusí být funkční na všech typech telefonů. Doporučujeme proto nejdříve vyzkoušet, zdali aplikace funguje správně na vašem typu Android telefonu. Pokud vám aplikace nefunguje na 100%, napište nám svůj typ telefonu a verzi systému Android. Podporu vašeho telefonu zařadíme v dalším updatu. 

 Aplikaci si můžete nainstalovat do vašeho mobilního telefonu v Google play ve svém telefonu nebo kliknutím na ikonu, viz níže.

Vytvoření a odeslání kampaně

Kampaň vytvoříte a odešlete v modulu SMS kampaň. Jakmile kampaň vytvoříte a odešlete, již není možné do ní přidávat nové příjemce. Chcete-li přidat nové příjemce, je nutné vytvořit novou kampaň.