Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Nové funkce, které zvýší vaší produktivitu

Rádi bychom vás informovali, že jsme spustili novou verzi Business Boosteru, ve které je mnoho nových funkcí a vylepšení, které vám mohou výrazně zvýšit produktivitu práce. Dovolte nám, abychom vás s nimi seznámili.

Webové formuláře

Připravili jsme pro vás nové webové formuláře. Pokud máte internetové stránky a vydáváte pro klienty zpravodaje, pak tuto funkci určitě oceníte. Zájemci o vaše služby se mohou prostřednictvím těchto formulářů přihlásit k odběru informací, které nabízíte. Díky tomu můžete snadněji podchytit jejich zájem a získat více klientů. Příklady, jak vypadají webové formuláře, můžete zobrazit zde>>

Nové položky v kontaktních kartách

Přidali jsme položky, ve kterých můžete u kontaktů nově sledovat profily na sociálních sítích. Kromě Facebooku nově také na Google+ a Linkedin.

Booster umí načítat i odchozí emaily

Booster umí načítat do aktivit u kontaktů nejenom příchozí emaily, ale nově i odchozí emaily, které odešlete z Gmailu. Díky tomu můžete evidovat veškerý písemný kontakt, který s vašimi klienty vedete. Stačí otevřít kontaktní kartu, záložku „aktivity“ a máte přehled o veškeré vaší písemné komunikaci.

Vylepšili jsme statistiky 

Ve statistikách můžete nově sledovat přehled o vaší písemné komunikaci za posledních 12 měsíců.

Synchronizace s Gmailem

Spustili jsme beta verzi synchronizování kontaktů s Gmailem. Veškeré kontakty, které uložíte do telefonu, můžete synchronizovat s Boosterem a naopak. Stačí jen v Gmailu kontakt označit skupinou „Business Booster“, anebo v Boosteru skupinou „synchronizovat s Gmailem“.

Správa duplikací

Máte nepořádek v databázi a mnoho duplikací? S Boosterem si uděláte pořádek velmi snadno. Booster má pokročilé nástroje na vyhledávání duplikací podle emailové adresy, mobilního telefonu, IČ fyzických osob a podle shody křestního jména a příjmení. Duplikace snadno vyhledáte a sloučíte. Díky tomu budete mít velmi rychle a spolehlivě pořádek v celé vaší databázi.

SMS kampaně

Finišujeme aplikaci pro Android, díky níž budete moct odesílat sms kampaně přímo z Boosteru. Stačí v Boosteru vytvořit kampaň, ta se následně odešle do vašeho chytrého telefonu Android a z něho jako běžná smsk odešle. Můžete tak vytvářet hromadné personifikované smsky, které budou odeslány z vašeho telefonního čísla. Aplikace je ve finální fázi testování. Máte-li zájem si ji vyzkoušet již nyní, napište si o ní. V prosinci bude k dispozici zdarma ke stažení na Android marketu.

Analýza telefonních hovorů

Díky aplikaci pro Android telefony budete moct již v prosinci ke kontaktům v Boosteru zaznamenávat údaje o vašich odchozích i přijatých hovorech. Budete tak mít dokonalý přehled nejen o všech písemných, ale i telefonických hovorech s každým vaším klientem. Záznam o telefonních hovorech uvidíte rovněž ve statistikách.

Přejeme vám hodně nových zákazníků.

Za vývojový tým Business Boosteru

Petr Podlešák a Ondřej Stuchlík