Nové funkce, které zvýší vaší produktivitu

Rádi bychom vás informovali, že jsme spustili novou verzi Business Boosteru, ve které je mnoho nových funkcí a vylepšení, které vám mohou výrazně zvýšit produktivitu práce. Dovolte nám, abychom vás s nimi seznámili.

Webové formuláře

Připravili jsme pro vás nové webové formuláře. Pokud máte internetové stránky a vydáváte pro klienty zpravodaje, pak tuto funkci určitě oceníte. Zájemci o vaše služby se mohou prostřednictvím těchto formulářů přihlásit k odběru informací, které nabízíte. Díky tomu můžete snadněji podchytit jejich zájem a získat více klientů. Příklady, jak vypadají webové formuláře, můžete zobrazit zde>>

Nové položky v kontaktních kartách

Přidali jsme položky, ve kterých můžete u kontaktů nově sledovat profily na sociálních sítích. Kromě Facebooku nově také na Google+ a Linkedin.

Booster umí načítat i odchozí emaily

Booster umí načítat do aktivit u kontaktů nejenom příchozí emaily, ale nově i odchozí emaily, které odešlete z Gmailu. Díky tomu můžete evidovat veškerý písemný kontakt, který s vašimi klienty vedete. Stačí otevřít kontaktní kartu, záložku „aktivity“ a máte přehled o veškeré vaší písemné komunikaci.

Vylepšili jsme statistiky

Ve statistikách můžete nově sledovat přehled o vaší písemné komunikaci za posledních 12 měsíců.

Synchronizace s Gmailem

Spustili jsme beta verzi synchronizování kontaktů s Gmailem. Veškeré kontakty, které uložíte do telefonu, můžete synchronizovat s Boosterem a naopak. Stačí jen v Gmailu kontakt označit skupinou „Business Booster“, anebo v Boosteru skupinou „synchronizovat s Gmailem“.

Správa duplikací

Máte nepořádek v databázi a mnoho duplikací? S Boosterem si uděláte pořádek velmi snadno. Booster má pokročilé nástroje na vyhledávání duplikací podle emailové adresy, mobilního telefonu, IČ fyzických osob a podle shody křestního jména a příjmení. Duplikace snadno vyhledáte a sloučíte. Díky tomu budete mít velmi rychle a spolehlivě pořádek v celé vaší databázi.

SMS kampaně

Finišujeme aplikaci pro Android, díky níž budete moct odesílat sms kampaně přímo z Boosteru. Stačí v Boosteru vytvořit kampaň, ta se následně odešle do vašeho chytrého telefonu Android a z něho jako běžná smsk odešle. Můžete tak vytvářet hromadné personifikované smsky, které budou odeslány z vašeho telefonního čísla. Aplikace je ve finální fázi testování. Máte-li zájem si ji vyzkoušet již nyní, napište si o ní. V prosinci bude k dispozici zdarma ke stažení na Android marketu.

Analýza telefonních hovorů

Díky aplikaci pro Android telefony budete moct již v prosinci ke kontaktům v Boosteru zaznamenávat údaje o vašich odchozích i přijatých hovorech. Budete tak mít dokonalý přehled nejen o všech písemných, ale i telefonických hovorech s každým vaším klientem. Záznam o telefonních hovorech uvidíte rovněž ve statistikách.

Přejeme vám hodně nových zákazníků.

Za vývojový tým Business Boosteru

Petr Podlešák a Ondřej Stuchlík