Modul SMS zprávy

Ideální nástroj pro SMS marketing.

Upozornění! Aplikace je ve fázi testování a nefunguje na všech telefonech. Vyzkoušejte nejdříve, zdali aplikace funguje na vašem telefonu, než ji začnete používat v kampaních.

Prostřednictvím SMS modulu můžete vytvářet rychle a efektivně hromadné SMS kampaně.

4 důvody, proč zvolit naše řešení:

  • Vaše SMS kampaně budou osobní, protože Business Booster může do každé vaší SMS zprávy doplnit individuální oslovení například „Vážený pane Nováku“, „Vážená paní Vokurková“ atd.
  • Díky velmi podrobnému filtru můžete vaše zprávy velmi přesně zacílit. Filtrovat kontakty můžete téměř podle jakýchkoli kritérií, například věk, pohlaví, skupiny, činnosti, zeměpisné oblasti atd.
  • Zprávy se odesílají z vašeho telefonního čísla nikoli z čísla neznámé SMS brány. Příjemci tak ihned poznají, že je zpráva od vás. Pokud máte s příjemci zpráv dobrý obchodní vztah, úspěšnost tohoto řešení je lepší a osobnější než odesílání z neznámých čísel SMS bran, která často nejsou vnímána příliš pozitivně.
  • Můžete zprávy odeslat ihned, nastavit odložená odeslání na konkrétní den a hodinu nebo nastavit podmíněná odeslání, konkrétně v den jmenného svátku (Business Booster je propojen s databází jmenných svátků České i Slovenské republiky) či data narození kontaktu. Ideální proto pro vytváření SMS přání.

SMS kampaně se vyznačují vysokou mírou úspěšnosti, protože mobilní telefon mají lidé stále při sobě.

Jak modul SMS zprávy funguje?

Je to snadné. V Business Boosteru vytvoříte SMS zprávu a z vaší obchodní databáze v Boosteru, kde je velmi podrobný filtr kontaktů vyberete příjemce SMS zpráv. Můžete do zprávy vložit pro každého příjemce individuální oslovení. Po zmáčknutí tlačítka „odeslat“ se celá kampaň odešle přes datové připojení do vašeho chytrého mobilního telefonu a z něho pak prostřednictvím vaší SIM karty a tedy i vašeho telefonního čísla bude odeslána jednotlivým příjemcům. Zprávy se odesílají každou druhou sekundu jedna zpráva. Maximální kapacita odeslání je však 100 SMS zpráv za hodinu.  Tento limit je systémovým limitem operačního systému Android. Chcete-li odesílat větší počet zpráv, je třeba provést zrušení limitu ve vašem telefonu. Tento zákrok vyžaduje ROOT přístup. Po odstranění limitu můžete odesílat až 1800 SMS zpráv za hodinu.

Pro tuto službu potřebujete mobilní telefon s operačním systémem Android verze 4 a vyšší. Aplikaci si můžete stáhnout v Google Play. Aplikaci pro Iphone představíme později.

Odesílání SMS zpráv je účtováno podle tarifu vašeho mobilního operátora. Pokud máte neomezený tarif pak je toto řešení pro vás finančně velmi zajímavé. V případě odesílání velkého počtu zpráv, se informujte u vašeho operátora na podmínky pro odesílání. Někteří operátoři mohou ve svých podmínkách zakazovat využívání neomezených tarifů k marketingovým účelům.

Aplikaci Business Booster pro váš Android telefon si můžete nainstalovat v Google play, viz níže: