Modul emaily

Modul emaily je určen pro rozesílání hromadných personifikovaných emailů. Na rozdíl od běžných emailových systémů, které nejsou koncipovány na rozesílání velkého množství emailů, umí Business Booster mnohem více.

Umí rozesílat velké množství emailů najednou, tj. v jedné akci. Emaily se však řadí do fronty a emailový server je odesílá v dávkách po 50 emailech. Odesílání emailů v dávkách je jedním ze způsobů, jak zajistit jejich větší doručitelnost. Pokud byste totiž odesílali velké množství emailů najednou bez dávkování, riskujete, že budou zachyceny antispamovými filtry a nedostanou se k zamýšleným příjemcům. Z tohoto důvodu jsou běžné emailové systémy naprosto nevhodné pro rozesílání emailových kampaní.

Naše emailovací kapacita se pohybuje v řádech miliónů odesílaných emailů měsíčně. Díky napojení na platformu Mandrill jsme schopni doručovat velké množství emailů rychleji a spolehlivěji. Stali jsme se tak jedním z nejvýkonnějších emailových systémů v České republice.

Booster umí do každého emailu automaticky doplňovat oslovení, které si v systému u každého kontaktu přednastavíte. Nastavení oslovení můžete udělat rovněž hromadně pro všechny kontakty v databázi. Systém totiž umí skloňovat přes 2000 křestních jmén, dokonci i takové, které nejsou v kalendáři svátků a více než 21.000 českých příjmení. Podívejte se na krátké video, jak Business Booster umí hromadně doplňovat oslovení zde>>

Každý email dojde příjemci jako individuální email, tzn. že ostatní příjemci nevidí další příjemce.

Kromě okamžitého odesílání můžete nastavit odložená odeslání, a to hned s několika možnostmi. Můžete nastavit libovolný datum, hodinu a minutu odeslání, či zvolit podmíněná odesílání. Podmíněným odesláním je v Boosteru datum jmenného svátku či výročí narození. Booster data svátků a výročí narození vašich kontaktů sleduje a v tyto dny automaticky rozesílá emaily, které si s předstihem nastavíte. A nejen to. Business Booster umí data narození vašich kontaktů stahovat z Facebooku i živnostenského registru. Plně automatizovaná přání k svátků či narozeninám ocení např. obchodníci, kteří chtějí svým klientům nabídnou např. slevy, bonusy a poukazy k svátku či narozeninám.

Podívejte se, jak je tvorba emailových kampaní snadná v následujícím videu

Modul emaily má také implementovány statistiky emailových kampaní, tj. monitorování otevřených emailů, statistika prokliků hypertextových odkazů a nedoručených emailů, viz obrázky níže. Má rovněž funkci sledování emailových kampaní v Google analytics. Díky tomu můžete sledovat, jak emailová kampaň ovlivnila návštěvnost vašich webových stránek.

statistiky podle otevřených emailů

statistiky podle otevřených emailů na časové ose

Statistika podle odkazů v emailů

Modul emaily je určen pro vytváření jednoduchých emailových kampaní. Pro tvorbu pokročilých či automatizovaných emailových kampaní a tvorbu e-zpravodajů (newsletterů) vám doporučujeme používat modul „Kampaně“.