Hromadné úpravy kontaktů

Business Booster obsahuje nástroje pro hromadnou úpravu kontaktů. Následující funkce vám mohou ušetřit mnoho hodin práci při přípravě obchodní databáze a cílených reklamních kampaní.

Identifikace pohlaví

Importovali jste několik tisíc kontaktů z jiné databáze a potřebujete kontakty rozdělit na muže a ženy? Ruční práce je příliš pracná, Booster to udělá za vás. Na liště pro hromadné úpravy stačí kliknout na funkci „identifikovat pohlaví“ a na základě analýzy křestního jména systém během několika sekund doplní pohlaví.

Vytvořit /aktualizovat oslovení

Systém umí automaticky doplnit oslovení u všech vašich kontaktů. U všech kontaktů je na počátku nastaveno „vykání“. Poté, co systém automaticky rozpozná pohlaví, může doplnit výchozí oslovení. U mužů např. „Vážený pane Nováku“ a u žen např. „Vážená paní Novotná“, a nebo v případě tykání např. „Ahoj Pavle“. Tato operace vám opět zabere několik málo sekund, viz následující video.

 

Národnost

Můžete hromadně doplňovat u kontaktů národnost. Tuto funkci oceníte v případě, že chcete být upozorňováni na jmenné svátky lidí z databáze. Doplníte-li totiž národnost česká, Booster porovná kontakty podle databáze jmenných svátků České republiky, doplníte-li národnost slovenská, porovnává je podle databáze slovenských jmenných svátků.

Další hromadné úpravy

Dále můžete snadno hromadně kontakty přiřazovat do skupin, ke štítkům, k typům a dalším příznakům. Stejně tak je můžete hromadně ze skupin, štítků atd. hromadně odstraňovat.