Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Hromadné úpravy kontaktů

Business Booster obsahuje nástroje pro hromadnou úpravu kontaktů. Následující funkce vám mohou ušetřit mnoho hodin práci při přípravě obchodní databáze a cílených reklamních kampaní.

Identifikace pohlaví

Importovali jste několik tisíc kontaktů z jiné databáze a potřebujete kontakty rozdělit na muže a ženy? Ruční práce je příliš pracná, Booster to udělá za vás. Na liště pro hromadné úpravy stačí kliknout na funkci „identifikovat pohlaví“ a na základě analýzy křestního jména systém během několika sekund doplní pohlaví.

Vytvořit /aktualizovat oslovení

Systém umí automaticky doplnit oslovení u všech vašich kontaktů. U všech kontaktů je na počátku nastaveno „vykání“. Poté, co systém automaticky rozpozná pohlaví, může doplnit výchozí oslovení. U mužů např. „Vážený pane Nováku“ a u žen např. „Vážená paní Novotná“, a nebo v případě tykání např. „Ahoj Pavle“. Tato operace vám opět zabere několik málo sekund, viz následující video.

 

Národnost

Můžete hromadně doplňovat u kontaktů národnost. Tuto funkci oceníte v případě, že chcete být upozorňováni na jmenné svátky lidí z databáze. Doplníte-li totiž národnost česká, Booster porovná kontakty podle databáze jmenných svátků České republiky, doplníte-li národnost slovenská, porovnává je podle databáze slovenských jmenných svátků.

Další hromadné úpravy

Dále můžete snadno hromadně kontakty přiřazovat do skupin, ke štítkům, k typům a dalším příznakům. Stejně tak je můžete hromadně ze skupin, štítků atd. hromadně odstraňovat.